PROMOCJA

Ostatnie 2 domy teraz prawie 10% taniej!

DOM POKAZOWY

...przygotowaliśmy we współpracy z Almi Decor.

terra development

03-991 Warszawa
ul. Jeziorowa 41


tel. kom.: 515 115 878

Opis inwestycji

Ogrody Jeziorowa to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych usytuowane przy ul. Jeziorowej w warszawskiej dzielnicy Wawer. W ramach I etapu inwestycji wybudowaliśmy 18 segmentów tworzących trzy zespoły. 

Osiedle zostało zaprojektowane przez doświadczonych architektów, cechujących się świeżym spojrzeniem na urbanistykę. Ukształtowanie poszczególnych budynków w kształt litery U z wewnętrznym dziedzińcem tworzy wrażenie przytulności i bezpieczeństwa.

Lokalizacja w Wawrze w optymalny sposób łączy dostęp do terenów zielonych i bardzo dobrą komunikację z centrum Warszawy.  Osiedle zlokalizowane jest zaledwie 11 km od centrum, co pozwala na dojazd w ciągu 25 minut podczas normalnego dnia pracy. Okoliczne tereny stwarzają idealne warunki do aktywnego spędzania czasu lub spacerowania w gronie najbliższych. W odległości zaledwie 0,5 km, przy Wale Miedzeszyńskim znajduje się jedna z najdłuższych ścieżek rowerowych w Warszawie. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się także urocze jeziorko, którego piękno cieszy przez cały rok.

  • Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa 48
  • Powierzchnia domów: 143,82 m² i 154,47 m²
  • Wielkość działek: od 242 do 658 m²
  • Realizacja: 2007 - 2009


Zobacz zdjęcia z osiedla

e-mail: terra@terra-development.pl

Projekt i realizacja: Ideo

Powered by: CMS Edito