Inwestycje

PROMOCJA

Ostatnie 2 domy teraz prawie 10% taniej!

DOM POKAZOWY

...przygotowaliśmy we współpracy z Almi Decor.

terra development

03-991 Warszawa
ul. Jeziorowa 41


tel. kom.: 515 115 878

Lokalizacja

Osiedle powstało w warszawskiej dzielnicy Wawer, w jednym z jej najbardziej urokliwych zakątków - przy ul. Jeziorowej, w sąsiedztwie malowniczego jeziorka. To zielone i ciche miejsce jest idealne dla tych, którzy pragną żyć w zgodzie z naturą z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do jego infrastruktury.

Wawer to miejsce wymarzone do odpoczynku i rekreacji. Położone z dala od miejskiego hałasu i dużych skupisk ludności, pozwoli Ci w pełni zrelaksować się po ciężkim dniu, a także każdego dnia żyć aktywnie i zdrowo. Kwartały zabudowy jednorodzinnej sąsiadują z łąkami i lasami, przez które prowadzą urocze ścieżki piesze i rowerowe. Można tu spacerować, biegać, urządzać wycieczki rowerowe czy też pikniki w gronie najbliższych

Co ważne, ta cicha, zielona i spokojna dzielnica leży zaledwie 11 km od centrum Warszawy. Dzięki dwupasmowemu Wałowi Miedzeszyńskiemu szybko i bez problemu można przedostać się do serca miasta. Dzielnica połączona jest ponadto linią kolei podmiejskiej ze Śródmieściem, Pilawą, Otwockiem i Skierniewicami. Przez jej teren przechodzi także droga krajowa nr 2.

Mieszkańcy osiedla Ogrody Jeziorowa nie będą jednak musieli zbyt często wyruszać poza jego granice, wokół znajduje się bowiem niemal wszystko, czego potrzeba do codziennego życia: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie - zarówno publiczne, jak i prywatne, a także jedna uczelnia wyższa. W pobliżu są również sklepy, apteki i placówki zdrowia. Tym, którzy lubią sport, Wawer oferuje także baseny, kluby fitness, korty tenisowe oraz boiska do piłki nożnej. W dzielnicy mieści się ponadto biblioteka i osiedlowe kluby kultury.

e-mail: terra@terra-development.pl

Projekt i realizacja: Ideo

Powered by: CMS Edito