start

szczęście murowane

O firmie

PROMOCJA

Ostatnie 2 domy teraz prawie 10% taniej!

DOM POKAZOWY

...przygotowaliśmy we współpracy z Almi Decor.

terra development

03-991 Warszawa
ul. Jeziorowa 41


tel. kom.: 515 115 878

O firmie

terra development to rodzinna firma deweloperska, specjalizująca się w  budownictwie jednorodzinnym w dzielnicy Wawer. Taki profil działalności jest wyrazem pragnienia kreacji miejsca idealnego do życia: położonego w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko centrum. Sami od lat mieszkając w Wawrze, chcemy się dzielić z innymi jego pięknem oraz atutami.

Nasza firma nie przypomina korporacji. Na tle deweloperskich gigantów jesteśmy kameralnym przedsiębiorstwem, możemy jednak pochwalić się pięcioma udanymi osiedlami oraz rzeszą zadowolonych mieszkańców. Kluczem do sukcesu jest bezkompromisowe podejście do jakości oraz indywidualne podejście do każdego z Klientów, któremu dajemy się poznać jako przyszli sąsiedzi, a nie jako bezosobowa instytucja.  

Staranie opracowane projekty domów, sprawdzone technologie budownictwa i najwyższej jakości materiały to nasze priorytety. Dokładnie analizujemy miejsca planowanych inwestycji, zwracając uwagę zarówno na ich walory estetyczne, jak i praktyczne (dojazd do centrum, infrastruktura itp.) Zawsze staramy się także wkomponować architekturę w otoczenie tak, by całość prezentowała się harmonijnie i wzbudzała wyłącznie pozytywne emocje. Przykładamy ogromną wagę do każdego szczegółu, wszelkie działania dopinamy na ostatni guzik.

Dbamy o dobry kontakt z Klientami. Pomagamy i doradzamy, odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiewamy wątpliwości, dzielimy się fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. A wszystko to w trosce o ich szczęście i wygodę. Chcemy, by w nowym domu czuli się bezpieczni i szczęśliwi. Wszystkich Klientów traktujemy jak partnerów, w końcu ich cele są naszymi celami.

Czerpiemy ogromną satysfakcję z udanych projektów i wciąż powiększającego się grona zadowolonych mieszkańców naszych inwestycji. Pragniemy, by z roku na rok było ich jeszcze więcej, dlatego nie poprzestajemy na dotychczas zdobytych sukcesach i nieustannie się rozwijamy. Śledzimy nowe trendy w architekturze, bacznie obserwujemy ludzkie potrzeby, pogłębiamy wiedzę i doskonalimy dotychczas zdobyte umiejętności. Nasza praca jest naszą pasją, projektujemy i budujemy z miłości do architektury.

e-mail: terra@terra-development.pl

Projekt i realizacja: Ideo

Powered by: CMS Edito