start

szczęście murowane

O firmie

PROMOCJA

Ostatnie 2 domy teraz prawie 10% taniej!

DOM POKAZOWY

...przygotowaliśmy we współpracy z Almi Decor.

terra development

03-991 Warszawa
ul. Jeziorowa 41


tel. kom.: 515 115 878

Opinie klientów

Ogrody Jeziorowa

Zdecydowaliśmy się na dom na osiedlu Ogrody Jeziorowa, bo zależało nam na przestronnych, komfortowych wnętrzach. Bardzo ważne było dla nas także to, by dom posiadał prywatny garaż, a osiedle było ogrodzone. Zauroczyła nas cicha i zielona okolica i piękny widok na pobliskie jeziorko. Z perspektywy czasu możemy śmiało stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja. Mieszka się wspaniale! A cały proces zakupu przebiegł szybko i bezproblemowo. Terra Development to firma godna zaufania. Polecamy wszystkim, którzy planują zakup własnego domu.

 


Grzegorz i Magdalena, mieszkańcy Ogrodów Jeziorowa

 Kolonia Zbytki

Marzyliśmy o niewielkim, dwupoziomowym domku w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta i udało się - kupiliśmy dom na osiedlu Kolonia Zbytki w bardzo dobrej cenie. Wszystko odbyło się bez najmniejszego problemu. Skorzystaliśmy także z oferty pomocy w uzyskaniu kredytu, dzięki czemu szybko i właściwie bez wysiłku udało nam się zaciągnąć kredyt na całkiem dobrych warunkach. Terra Development to deweloper rzetelny i dbający o swoich klientów. Polecamy!!!


 

Piotr i Mania, mieszkańcy Kolonii Zbytki

 Wille Jeziorowa

Od firmy Terra Development kupiliśmy dom na osiedlu Wille Jeziorowa. Dom jest przestronny, bardzo dobrze wykończony, z tarasem i widokiem na jezioro. Proces zakupu przebiegł zgodnie z ustaleniami, sprawnie i w miłej atmosferze. Od pracowników firmy uzyskaliśmy bez problemu szereg istotnych informacji oraz pomoc w uzyskaniu dogodnego kredytu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Polecamy dewelopera wszystkim, którzy pragną zakupić nieruchomość. 


 

 

Tadeusz, mieszkaniec Willi Jeziorowa

e-mail: terra@terra-development.pl

Projekt i realizacja: Ideo

Powered by: CMS Edito