start

szczęście murowane

Inwestycje

PROMOCJA

Ostatnie 2 domy teraz prawie 10% taniej!

DOM POKAZOWY

...przygotowaliśmy we współpracy z Almi Decor.

terra development

03-991 Warszawa
ul. Jeziorowa 41


tel. kom.: 515 115 878

Opis inwestycji

Osiedle Kolonia Zbytki usytuowane jest w zielonej i cichej dzielnicy Wawer. To zespół 20 domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wolnostojącej.

Zaprojektowane przez doświadczonych architektów, dokładnie przemyślane i zrealizowane z dbałością o każdy szczegół domy cechują się nie tylko przyjemnym wyglądem, ale również funkcjonalnością. W jednym z budynków została wydzielona część biurowo-handlowa.

Wszystkie domy wzniesione zostały w technologii tradycyjnej, przy wykorzystaniu cegły ceramicznej. Ich dachy pokryliśmy dachówką. Budynki odznaczają się wysokim standardem wykończenia, a teren wokół nich jest funkcjonalnie i estetycznie zagospodarowany. Każdy z właścicieli lokalu ma do dyspozycji prywatny garaż oraz miejsce parkingowe przed własnym domem. Teren osiedla jest w całości ogrodzony, co wpływa na bezpieczeństwo jego mieszkańców.

Domy powstały przy ulicy Jeziorowej, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego jeziorka i terenów zielonych. Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy osiedla każdego dnia mogą cieszyć się pięknymi widokami, oddychać świeżym powietrzem, a w ciepłe dni spędzać wolny czas na łonie natury.

  • Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa 49
  • Powierzchnia domów: 133,55 m² i 152,04 m²
  • Wielkość działek: od 260 do 567  m²
  • Realizacja: 2005 - 2007


Zobacz zdjęcia z inwestycji

e-mail: terra@terra-development.pl

Projekt i realizacja: Ideo

Powered by: CMS Edito