start

szczęście murowane

O firmie

PROMOCJA

Ostatnie 2 domy teraz prawie 10% taniej!

DOM POKAZOWY

...przygotowaliśmy we współpracy z Almi Decor.

terra development

03-991 Warszawa
ul. Jeziorowa 41


tel. kom.: 515 115 878

Dlaczego Wawer

Jako lokalizację naszych inwestycji wybraliśmy Wawer - urokliwą i spokojną dzielnicę położoną w prawobrzeżnej części Warszawy. Dlaczego właśnie to miejsce? Ponieważ zależy nam na komforcie i zadowoleniu mieszkańców naszych osiedli.

Zielona oaza spokoju

Wawer jest położony w południowo-wschodniej części Warszawy, nad prawym brzegiem Wisły. To urokliwa dzielnica o kameralnym charakterze. Do jej atutów należą malownicze tereny, świeże powietrze oraz spokój. To dzięki nim Wawer jest miejscem, w którym jego mieszkańcy mogą się w pełni odprężyć i odpocząć po aktywnym dniu pracy.

W samym sercu Wawra znajduje się rezerwat przyrody – Las im. Jana III Sobieskiego. W okolicy została wyznaczona sieć oznakowanych szlaków pieszych oraz liczne ścieżki rowerowe. Dokoła bez problemu znaleźć można miejsca idealne na rodzinny piknik czy też romantyczny spacer we dwoje. Wawer to dzielnica położona z dala od wielkomiejskiego zgiełku i spalin, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i kondycję jej mieszkańców.

Dobrze rozwinięta infrastruktura

Wawer to miejsce, w którym znajduje się wszystko to, co jest potrzebne do wygodnego życia. Mieszczą się tu m.in. sklepy, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie (zarówno publiczne jak i niepubliczne), a także przychodnie i szpitale.

Prócz rekreacyjnych terenów zielonych Wawer oferuje także inne miejsca, w których można spędzić aktywnie czas. W okolicy znajduje się jeden z najnowocześniejszych kompleksów kąpielowych w Polsce – OSiR Wawer, a w nim m.in: pływalnia, klub fitness, lodowisko, skatepark oraz korty do squash. W dzielnicy mieści się ponadto klub golfowy, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, a także biblioteka i osiedlowe kluby kultury.

Osiedle dobrze skomunikowane z centrum

Zielone i zaciszne tereny nie muszą wcale oznaczać kłopotów z dotarciem do centrum. Rozbudowana sieć komunikacyjna oraz poszerzony Wał Miedzeszyński pozwala szybko i bez problemu dotrzeć do samego serca stolicy oraz jej innych rejonów. Dzięki linii kolei podmiejskiej z Wawra z łatwością dostaniemy się również do Śródmieścia, Otwocka, Pilawy i Skierniewic. Przez teren dzielnicy przechodzi również droga krajowa nr 2.

Miejsce dobrze nam znane

To właśnie w dzielnicy Wawer tkwią nasze korzenie, mieszkamy tu od wielu lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wartości każdego jej atutu, o którym zapewniamy. Podkreślając wygodę, z jaką się tutaj żyje, jesteśmy w pełni wiarygodni.

Nie bez powodu jako miejsce realizacji naszych inwestycji wybraliśmy właśnie Wawer. Wawer to dzielnica, dzięki której z powodzeniem możemy spełniać marzenia naszych Klientów: marzenia o wygodnym i przytulnym domu w niesamowitym miejscu.

e-mail: terra@terra-development.pl

Projekt i realizacja: Ideo

Powered by: CMS Edito