Inwestycje

PROMOCJA

Ostatnie 2 domy teraz prawie 10% taniej!

DOM POKAZOWY

...przygotowaliśmy we współpracy z Almi Decor.

terra development

03-991 Warszawa
ul. Jeziorowa 41


tel. kom.: 515 115 878

Opis inwestycji

Jeśli marzysz o komfortowym domu na kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni z wygodnym dostępem do centrum miasta, nie musisz już dłużej szukać. Na osiedlu Ogrody Jeziorowa swoje marzenie spełnisz za cenę porównywalną z zakupem mieszkania.

Osiedle powstało w warszawskiej dzielnicy Wawer, w jednym z jej najbardziej urokliwych zakątków - przy ul. Jeziorowej, w sąsiedztwie malowniczego jeziorka. To zielone i spokojne miejsce leży zaledwie 11 km od centrum Warszawy, a dojazd w ciągu normalnego dnia zajmuje nie więcej niż 25 minut.

Ogrody Jeziorowa to zespół 42 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów wolnostojących. W ramach I etapu, ukończonego w roku 2009, wybudowaliśmy 18 segmentów zgrupowanych w trzy zespoły. W ramach II etapu powstały 24 kolejne segmenty oraz 2 domy wolnostojące.

Dobrze rozplanowane wnętrza gwarantują komfort mieszkania i możliwość różnorodnych aranżacji dopasowanych do potrzeb i gustów mieszkańców. Tradycyjna, sprawdzona technologia budowy oraz wysokiej jakości materiały użyte podczas prac wykończeniowych zapewniają trwałość i bezpieczeństwo. Wszystkie domy na osiedlu Ogrody Jeziorowa stworzone zostały w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Każdy dom posiada prywatny garaż oraz miejsce do parkowania przed posesją, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o to, gdzie zostawić swój samochód – zawsze będzie bezpieczny. Dla bezpieczeństwa samych mieszkańców teren osiedla został w całości ogrodzony. Wjazd odbywa się przez sterowaną pilotem bramę, a dzięki instalacji wideofonów mieszkańcy będą nie tylko słyszeć swoich gości, ale także ich widzieć. Ogrodziliśmy również wewnętrzne, indywidualne działki, co pozwoli na zachowanie prywatności. Teren wokół domów, podjazdy i chodniki zostały oświetlone i wyłożone są wysokiej jakości kostką brukową.

Wierzymy, że nasze starania, kameralność osiedla i piękne, zielone tereny wokół wytworzą unikalną atmosferę, wpłyną pozytywnie na sąsiedzkie relacje i sprawią, że każdy z mieszkańców poczuje się tu wyjątkowo.

 

 

e-mail: terra@terra-development.pl

Projekt i realizacja: Ideo

Powered by: CMS Edito